ANASAYFA

Bu sayfamızda Makale Yazarı Rehberi alan kişilerin hikaye ve başarılarını paylaşıyoruz. Sizde iletişim kısımından hikayenizi site takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Güncelleme Yeni Paylaşım 19.03.2016

Merhaba Ben Sevda. Site anasayfasında da kısa paylaşımım admin tarafından yayınlanmış durumdadır. Makale Yazarı Rehberi ile tanıştıktan sonra http://www.kredisorgulama.org sitesinde yazarlık yapmaktayım. 3 yıldır yazarlık yapmaktayım bahsettiğim sitede 1 sene kadar oldu. Düzenli olarak maaş alarak çalışmaktayım bu sebepten dolayı kendi işim muhasebeyi de bıraktım evimden çalışıyorum artık. İnternette yazarlık yapmak isteyen başka arkadaşlara rastladığım için burada tecrübemi paylaşmak istedim sizlere fikir vermesi açısından.

Paylaşım 1

Merhabalar Yeliz Ben. Paylaşacak pek hikayem yok . İstanbul trafiğinde araçta cep telefonumda bazende iş yerinde fırsat oldukça bilgisayarımın üstünden makale yazıyorum. Yazdıkça kazandığım beni sıkmayan güzel bir sistemim var. Yazabildiğim kadar kazanıyorum mutluyum bu işi herkese tavsiye ederim..

 

Paylaşımınız için teşekkür ederiz..

Paylaşım 2
Ben 25 yaşında yeni evli bir bayanım. Henüz 5 aylık evliyiz ve malum düğünden kalan borçlar gırtlağımıza kadar birikti. Eşim ne kadar çabalasa da üstesinden gelebilecek gibi görünmüyor. Ben ise elimden birşey gelmediği için çaresizliği oynuyorum. Ona, çalışmak istediğimi söyledim fakat bu teklife pek sıcak baktığını söyleyemem. O yüzden çalışıp para kazanmak ve ona destek olmak hayallerimi bir köşeye attım. Artık yapacak birşeyim yoktu. Eşim ise gecesini gündüzüne katıp çalışıyordu. Böyle olduğu halde ödemelerimizde hep aksaklık oluyordu. Nereye kadar giderdi bilmiyordum. Birşeyler yapmalıydık. Bu böyle olmazdı. Hem, eşimi bu zorlu yolda tek başına bırkamazdım. Düşündüm ve evde yapabileceğim mutlaka bir iş bulmalıydım. Ama ne? Tabi bu düşünme sürecim bana bomboş geçen 2 aya mal oldu.

Sonra birgün eşimle otururken aklıma birşey geldi. İnternetin başına oturdum ve evde yapabileceğim işlere baktım. O kadar çok iş vardı ki bir anda içimi sevinç kaplamıştı. İş ilanlarına baktım, hoşuma gidenleri aradım. Sonuç sıfır. Kimisi neredeyse bedavaya çalıştıracak adam arıyor, kimisi de benim istediğim gibi değil. Böyle böyle derken 1 hafta iş aradım. Güze lilanlarda vardı ama bazıları için benim yeteneğim müsait değildi. Sonra birgün yine iş ararken dikkatimi çeken bir ilan gördüm. Makale yazarı aranıyor! Oldukça ciddi bir iş olmalıydı dedim içimden. Linke tıkladım ve karşıma bir sayfa açıldı. Sayfada yazanları tek tek okudum. Oldukça ilginçti. Daha önce böyle birşeyin varlığından bile haberdar değildim. Makale yazarak para kazanmak ile ilgili hoşuma giden şeyler yazıyordu. Üstelik evden bu işi yapabileceğimi öğrendiğimde çok sevinmiştim. Bu işi yapmak için yazı yazmayı sevmek ve kendine güvenmek gerekiyormuş. Bu ikisi bende var dedim kendi kendime… Ancak tek bir sorun vardı. Makale yazarı rehberini satın almak için param yoktu. Eşime söylesem verir miydi? O gün bu iş hiç aklımdan çıkmadı. Öyle tuhaf duygular içindeydim ki, sanki bu işi yaparsam gerçekten iyi para kazanacakmışım gibi geldi. Akşam olduğunda eşime bu konuyu açtım. Çokta olumsuz bakmadı açıkçası. Yalnız o an için parası olmadığından birkaç gün beklememi söyledi. 3 gün sonra eşim parayı ayarladı ve makale yazarı rehberini al ve şansını dene dedi. Bende hemen bilgisayarımın başına oturdum ve kısa bir süre için kampanyada olan makale yazarı rehberini satın aldım. Hemde sadece 29 TL+KDV fiyatına. Rehberi aldıktan sonra hemen elime geçti. İncelemeye başladım. Tek tek, tane tane okuyordum anlamak ve yanlış yapmamak için. Öyle güzel anlatmışlarki herşeyi, sanki kırk yıldır bu işi yapıyormuş gibi hissettim kendimi. İncelemem ve tamamen bilgilenmem 2 günümü aldı. Daha doğrusu ben öyle yavaş ve inceleyerek okudum ki 2 günde beynime yerleştirdim. Sonra rehberde söylenen her şeyi yavaş yavaş yapmaya başladım. Sonuç ne mi oldu? Şuanda makale yazarıyım ve eşime en iyi şekilde destek oluyorum. Borçlarımızı her ay düzenli bir şekilde ödeyebiliyor, hatta bir kenara para bile atıyoruz. Bütün bunları makale yazarı rehberine borçluyum. En zor günümde karşıma çıktığı için ona çok teşekkür ediyorum.

UZUNCA OLAN PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Paylaşım 3
Ben annemi ve babamı küçük yaşta kaybettim. Şuanda anneannem ve dedem ile birlikte yaşıyorum. Onlar yaşlı oldukları için çalışamıyorlar. Malum,sadece emekli maaşı ile  de geçinmek oldukça zor. Sırf beni okutabilmek için yemediler, içmediler benim eğitimim için uğraştılar. Onların bu yaptıkları karşısında ise ben hep ezik kaldım. Henüz liseye gittiğim için çalışmama izin vermiyorlardı. Sadece derslerime odaklanmamı ve başarılı olup, ilerde doktor olmamı çok istiyorlardı. Bende öyle yapıyordum. O kadra çok çalışıyordum ki onların yüzünü kara çıkartmayacaktım. Ama onlara maddi olarak destek çıkmak istiyordum. Tamam dışarda çalışmama izin yoktu ama okuldan kalan zamanlarımı evde değerlendirebilirdim.Sabahçı olduğum için öğlen eve geliyordum. Yani boş zamanın çoktu. Karar vermiştim ve evde yapabileceğim bir iş bulacaktım. İnterneti aktif olarak kullanmayan biri olarak sırf iş bulmak için saatlerce bilgisayarın başında kalıyordum. Evde ne yapabilirim?

Günlerce ne yapabileceğim ile ilgili araştırma yaptım. Evde yapılabilecek pek çok iş vardı. Ama incik boncuk işleri bana göre değildi. Başka bir iş bulmalıydım. Yine birgün iş ararken yapabileceğim bir iş buldum. Üstelik eğitimli olduğum ve yazmayı çok sevdiğim için bu iş bana yardım edebilirdi. Okudum ve gayet güzel şeyler yazıyordu. Evden çalışarak para kazanmanın yollarından bahsediliyordu. Üstelik sermaye olmadan da bu işi yapabilirmişiz. Bu beni daha da ümitlendirmişti. Evet, sizin de tahmin ettiğiniz gibi bu iş makale yazarlığı işiydi. Şimdiye kadar ben nasıl bu işi atlamıştım hayret ediyordum. Yazı yazma konusundaki yeteneğimi öğretmenlerim bile takdir ederken nasıl olurdu da aklıma gelmezdi. Neyse, vel hasıl kelam okuduğum şeyler beni bu işi yapabileceğime kanaat ettirmişti. Hem evde olucam, hem istediğim saatte yazıcam, parton derdim yok, dışarı çıkma derdim yok. Bu tam da aradığım bir işti. Ancak, bu işi nasıl yapacağım hakkında hiçbir fikrim olmadığı ve bana yardımcı olması için makale yazarı rehberini satın aldım. Sen öğrencisin nasıl alabiliyorsun ki? derseniz,evet ben öğrenciyim ama kötü günler için bana verilen harçlıkları biriktirmiştim. Üstelik makale yazarı rehberi sadece 29 TL+KDV olduğu için beni hiç zorlamadı. Rehber elime geçer geçmez okudum ve yavaş yavaş uygulamaya başladım. Bilmediğim ne çok şey varmış meğer. Makale yazarı rehberi sayesinde makale yazarlığı ile ilgili herşeyi öğrendim. Nereye ne yazacağımı, ücretlendirmeyi, hangi konuların yazılacağını ve daha birçok şeyi öğrendim. Şuanda dedem ve neneme destek oluyorum. Hem okuyorum, hem de okuldan çıktıktan sonra makale yazarak para kazanıyorum. Dedemin aldığı para ise kendilerine kalıyor. Bu işten onlarda çok memnunlar. Eğer makale yazarı rehberini almasaydım şuanda maddi zorluklar içinde yaşayacaktık. Ama, şimdi gerçekten çok güzel bir gelirim var ve bu makale yazarı rehberi sayesinde oldu.
UZUNCA OLAN PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.